Avanos

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avanos

Nevşehir'in Bağrından Kopup Gelen Asi 4 Genç

Hey! Sen Beni Tanıyor Musun? Bölüm Kuralları

ComeOnBabys
    ComeOnBabys
    Admin
    Admin

Rep Puanı : 25047624
    Rep Gücü : 0
    Aktiflik :
    Hey! Sen Beni Tanıyor Musun? Bölüm Kuralları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hey! Sen Beni Tanıyor Musun? Bölüm Kuralları Right_bar_bleue

Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
    Ruh Hali : Mutlu

Cüzdan
    Altın Altın: 1.003.000
    Para Para: 100.000.000

Hey! Sen Beni Tanıyor Musun? Bölüm Kuralları Empty Hey! Sen Beni Tanıyor Musun? Bölüm Kuralları

Mesaj tarafından ComeOnBabys Perş. Ara. 31, 2009 5:11 pm

) Forumtr genel kuralları bu bölüm içinde geçerlidir.

2) Hayat hikayenizi paylaşırken kısa ve öz olmamasına dikkat ediniz, selam vs. gibi yazılar için konu açmayınız. Kurallara uygun olmayan konuları görmek için "kilitli konuları" incelemeniz önerilir.

3) Bu bölüm forumun diğer bölümlerinde olduğu gibi paylaşım bölümüdür. Muhabbet bölümümüz bulunmakta, yazılan yorumlara cevap verebilir ama bunu MSN tarzı konuşmalara asla çeviremezsiniz.
    İkili veya üçlü ardı ardına yazışma, geyik, konuyla yakından uzaktan alakası olmayan mesajlaşma vb. uygulamalar bu bölümde yasaktır.
    Bunu yapmak isteyen üyelerimiz [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] adresinden bir mesajlaşma programına sahip olabilir.

4) Bölüm sorumlusu olan yönetim arkadaşlarınız gerekli uyarı veya müdahaleyi yaparken lütfen yardımcı olunuz. Onlar kuralları uygulamak ve bölümün düzenli halde devam etmesini sağlamak için sizlere yardımcı olmaktadır.

5) Konu başlıklarınız "işte bu ben", "bende buradayım", "aşk adamıyım" gibi başlıklar olmamasına özen gösteriniz. Hikayelerini paylaşan herkes "Ben XXXXX" diye yapmaktadır, lütfen sizde bu düzenin devam etmesine yardımcı olunuz.

6) Paylaşılan Hayat hikayelerine veya resimlere dalga geçer gibi yorum yazmayınız. Daha iyisini yapabiliyorsanız o hikayesini paylaşan gibi kafa patlatarak kendi hikayenizi yazmakla başlayınız. Hikayesini paylaşanlara saygı göstermeniz rica olunur,aksi halde yönetim sizin gösterdiğiniz saygıyla size yanıt verecektir ( forumdan uzaklaştırma )

7) Bu bölüme konu açan veya mesaj atan herkes bu kuralları okumuş sayılacaktır.

Hey! Sen Beni Tanıyor Musun? Bölüm Kuralları Icon_cool Konu sahipleri, konularından kendi sorumludur. Konunun düzeni ve devam etmesi sizin elinizde..

Saygılar..

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 3:43 pm