Avanos

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avanos

Nevşehir'in Bağrından Kopup Gelen Asi 4 Genç

Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız )

ComeOnBabys
    ComeOnBabys
    Admin
    Admin

Rep Puanı : 25047624
    Rep Gücü : 0
    Aktiflik :
    Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız ) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız ) Right_bar_bleue

Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
    Ruh Hali : Mutlu

Cüzdan
    Altın Altın: 1.003.000
    Para Para: 100.000.000

Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız ) Empty Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız )

Mesaj tarafından ComeOnBabys Perş. Ara. 31, 2009 5:16 pm

İzlediğiniz bir videodan beğendiğiniz bir şarkıyı ayırmak istiyorsanız. Programsız ve basit olarak kullanabiliceğiniz bir metodu sunucam sizlere..

Öncelikle bu iş için faydalanacağımız sitenin adresi ;

[url=http://www.mediaconverter.org/]http://www.mediaconverter.org/[/url]

1. Adım

Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız ) 21895707gl2

Linkimizi kutuya yapıştırdıktan sonra " Next " butonuna basarak ikinci adıma geçelim.

Not : 1. adımda bulunan diğer seçeneklerden " Convert a video or music by url (http, ftp, mms, mmst, mmsh and rtsp) " youtube gibi video portalları haricinde direk ses ve video linklerinin ayrılması için kullanılırken , "Upload a video, audio or office file from your local hard disk" seçeneği ise kendi bilgisayarınızda kayıtlı olan bir video dan sesin ayrılması için kullanılabilir.

2. Adım

Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız ) 13808359fw0

Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız ) 31988574gv8

Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız ) 19366643gd5

Bu şekilde videodan ayırmak istediğimiz şarkının formatınıda belirledikten sonra " Next " diyerek bir sonraki adıma geçiyoruz.

3. Adım

Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız ) 43008714qm9

Bu kısımda çeşitli bitrate ve codec ayarlamaları yapabilmek mümkün , ancak bizim işimiz videodan çok ayırmak istediğimiz şarkıyla alakalı olduğu için yanlızca "Audio codec" kısmını daha önceden seçmiş olduğumuz formata ayarlamamız yeterli. " Next " diyerek bir sonraki adıma geçelim.

4. Adım.

Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız ) 40688960cd4

Bu adımda görüldüğü üzere otomatik olarak ayıklama işlemleri yapılıyor. Videonun boyutuna göre bu işlemin süresi değişebilir.

5. Adım.

Videolardan müzikleri ayırt etmek ( programsız ) 64848108gw4

Kırmızı ile işaretlenmiş olan " Dowload it now " linkine sağ tıklayıp , Farklı kaydet diyerek videodan ayırmış olduğu ses dosyasını bilgisayarımıza kaydedebilir , yada direk üstüne tıklayarak dinleyebiliriz.

[b]Bu şekilde convert işlemleri yapan ;
    vixy.net
    heywatch.com

gibi seçeneklerde bulunmaktadır , ben aralarından mediaconverter.org u seçtim , inşallah faydalı olabilmiştir.

Kolay gelsin

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 4:09 pm