Avanos

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avanos

Nevşehir'in Bağrından Kopup Gelen Asi 4 Genç

Nokia java DestekLi msn Programı mig33 AnLatım..

ComeOnBabys
    ComeOnBabys
    Admin
    Admin

Rep Puanı : 25047633
    Rep Gücü : 0
    Aktiflik :
    Nokia java DestekLi msn Programı mig33 AnLatım.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nokia java DestekLi msn Programı mig33 AnLatım.. Right_bar_bleue

Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
    Ruh Hali : Mutlu

Cüzdan
    Altın Altın: 1.003.000
    Para Para: 100.000.000

Nokia java DestekLi msn Programı mig33 AnLatım.. Empty Nokia java DestekLi msn Programı mig33 AnLatım..

Mesaj tarafından ComeOnBabys Perş. Ara. 31, 2009 5:18 pm

ArkadaşLar bende bunu yapıp ayarlayana kadar cok urastım.Malum telefonum 6230i,ama en sonunda yapmayı becerdim.
    Öncelikle
    [url=http://www.getjar.com/]www.getjar.com[/url] adresinden mig33 sürümLerinden herhangi birini indirin ki mig33_beta yı tercih ederim.

Daha sonra indirmiş oLduğumuz programı telefonumuza ataLım
    Programı açalım ve karşımıza gelen seçeneklerden (Tcp idi sanırım) tcp i seçelim.

Burdan daha sonra altta register seçeneğimiz var ona basalım. Ve Msn seçeneğini seçelim
    Daha sonra karşımıza username,passaword seçeneği geliyor burdan msn de kayıtlı olduğumuz mailimizi ve Şifremizi yazalım.
    En alttada numberLi bir bölüm var burda bizim telefon numaramızı istiyor (90) kodunu yazdıktan sonra telefon numaramızı 0 kullanmadan yazalım. Şimdi işlemimiz bitti
    Size Sms gelicek onay kodu gibi bişi geldikten sonra Onay kodumuzla beraber Mailimizi ve Şifremizi yazıp msn e girebiLiriz artık...Nokia java DestekLi msn Programı mig33 AnLatım.. Wink

java(jar) acan nokia telefonlarda bu program çalışmaktadır...

ayrıca denediğim kadarıyla Saati 2-3 kontör...

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 6:18 am