Avanos

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avanos

Nevşehir'in Bağrından Kopup Gelen Asi 4 Genç

Kıyamet Alametleri Kıyamet günü yaşanacaklar. Kıyamet hakkında sohbet

ComeOnBabys
    ComeOnBabys
    Admin
    Admin

Rep Puanı : 25047741
    Rep Gücü : 0
    Aktiflik :
    Kıyamet Alametleri Kıyamet günü yaşanacaklar. Kıyamet hakkında sohbet Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kıyamet Alametleri Kıyamet günü yaşanacaklar. Kıyamet hakkında sohbet Right_bar_bleue

Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
    Ruh Hali : Mutlu

Cüzdan
    Altın Altın: 1.003.000
    Para Para: 100.000.000

Kıyamet Alametleri Kıyamet günü yaşanacaklar. Kıyamet hakkında sohbet Empty Kıyamet Alametleri Kıyamet günü yaşanacaklar. Kıyamet hakkında sohbet

Mesaj tarafından ComeOnBabys Perş. Ara. 31, 2009 4:54 pm

Evet kıyamet günü hakkında tek bir topic olsun. Bu konu hakkında tartışırsın diye açtım. Aynısı varsa kitlenilebilir.

Kıyamet'in ne zaman kopacağını sadece Allah bilir.
    Lakin bunun hakkında konuşalım tartışalım.
    Mesela büyük alametlerden hiç birisi gerçekleşmedi sanırım.
    Kimisi Mehdi doğdu indi diyorlar. Yakında kendini gösterecek kendini diyorlar.
    Sizce Yecüc ve Mecüc nasıl bir varlık olacaklar.?
    Yada Deccal nasıl bir varlık. Dabbe filmindeki gibi mi yani internet mi olacak.?
    Kıyamet yaklaştığında Kuran'da harflerin silineceği deniliyor. Sanırım öye bir olay olmadı.
    Kıyamet yaklaştığında Kabe ykılacak deniliyor. Acaba kim tarafından böyle bir kaynak var mı?
    Mehdi inecek mi yoksa bir ailenin çocuğu gibi doğacak mı?
    Kıyamet koptuğunda yeryüzünde iyi bir insanın bile olmayacağı deniliyor doğru mu?
    Büyük alametler olduğunda yeryüzünde iyi insanlar olacak mı?

Baya bir yazdım. Eğer hatam varsa özür dilerim. Ben dini konulara merak ettiğimden bu tarz sorular sordum. Maksat bilgi paylaşmak tartışmak konuşmak. Böyle büyük bir forumda.

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 3:39 am